Život je tak .. složitej, únavnej, úžasnej?? No já nevim

22. května 2011 v 17:19 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Jo život, co je to vlastně život? Dobře vím to, zase tak blbá nejsem, ale... jo ale!

Vždyť přecik, život máme míz "za odměnu", narodili jsme se jako lidé, umíme mluvit - dobře zvířata dejme tomu atky umí mluvit - a jsme chytří - dobře nějací zvířata jsouc hytřejší jak my - ale tak prostě dost odbočování, jsme vyvynutý oproti zvířecí rase - no třeba od berušek určite, i když s nějakýma čínskýma potvorama? to už bych si tak jistá nebyla :).

Ale tak je mi jasný, že život je boj a stojí za to, ale někdy mě opravdu leze na nervy.


Ne že bych se někdy pokoušela podřezet, opravdu, jsem proti tomu a to vždycky jsme byla, jsem a budu, ale přišlo mi, že se to hodí

Vždycky není život perfektní, a mám s tím jisté zkušenosti. neříkám, že zrovna dneska, ale tak, všechno mě dostalo včera. byli jsme na návštěve u - no to je vlastně jedno - a ty si proskleli terasu a jen tak mimochodem prohodili, že to byl "jen" za sto (tisíc samozořejmě) a na mě to dolehlo. My, kteří sice enjsme chudí, ale rozhodně ne ty bohatí co je pro ně dejem tomu pět ticíc málo, dejme tomu, že třeba i jen tisícovka.
Opravdu to není málo, možná si tre´d někdo řekně, že jsme chudí a jak si můžu myslet, že je ta tísícovka hodně, ale opravdu si to myslím.

Vždyť za tisícovku, už si toho koupíte celkem hodně, pokud teda nenakupujete ve značkovym, kde vám ta tísícovka ani nestačí. ale tak to už je o člověkovi samotném. Já ve značkovym ankupovala jednou a ještě to ani nebyla pořádná značka, i když nevím no, možná vícekrát, ale to už musí opravdu být a bych se zašla podívat jinam než do mého úžasného obchudu HIT (což upozorňuji, nejsou čínani) nebo do TESCA, což sice nevím, ejstli sjou číňani, ale je mi mi to v celku jedno, vážně.

Takže to ej asi tak všechno, a nezděste se, nejsem žádná stará bába, nebo ta, co nemá ani na učebnice, ale zase neejsem taková abych tozhazovala peníze, ještě k tomu peníze rodičů


-----------

Možná, že dneska ještě něco přidám, vaše stará dobrá Izzie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rozumprd | Web | 23. května 2011 v 14:20 | Reagovat

Naprosto souhlasim, dobře si to napsala ;).
Taky si myslim, že vůbec nazáleží na tom, jak je oblečení drahý a už vůbec nezáleží na značce. Ty lidé, kteří odsuzují druhé podle toho, že nenosí značkové oblečení jsou imbecilové!
Je jedno jestli triko stojí tisícovku a je na něm nášivka "Nike" nebo ho vyhrabeš někde ve výprodeji v second handu, záleží na tom, aby se to člověku líbilo a cítil se v tom dobře :). Souhlasim, souhlasim, souhlasim s tímhle článkem ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.