Už dám nemůžu, takhle ne

9. června 2011 v 21:50 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Ano podle názvu si asi řeknete, že končím s bogem, ale nekončím. Nemůžu dál v mím životě a řekla bych, že tenhle blog je asi ejdninej, který mi pomáhá. I když je to veřejný, můžu jsme napsat všechno protože jsem stjeně nikdo necodí, a proto jsem se rozhodla vypsat se sem ze všech mít problémů a věci, které nikomu nemůžu říct.

je mi jedno, že si todle přečtě někdo od nás ze třídy, (nebo když to právě te´d čtete paní učitelko) je mi to fuk, protože chci aby se konečně někdo dozvěděl pravdu.

U nás ve tříde je to k nevydrřžení, ale aby jste si nemylslei, že jsem jen nějaká krá*a, která si jen stěžuje, věřte, že je to i mou vinou a já to vím. Ano můžu si za to sama. kdo yb se chtěl akmarádit s holkou, která má naprosto na svůj věkou malou výšku a naprosto velkou váhu, ano konečjně to věřejním i když to většina lidí ví a typuje mi 80 koli, to opravdu nemám a jsou ty lidé daleko, lhala bych, kdybych řekla že jsou blízko a to ju nechi, už víc ne. Rozhodla jsem se, že alepsoň celý zítřek budu mluvit pravdu. Ano právě te´d jsem se o tom rpozhodla a abyhc to dokázala, tenhle ten celý článek je pravdivý a omlouvám se za případně zveřejnění jména.

Nevím jistě, jestli ty lidé, které budu jmenovat se mnou coucítí, ale já je mám opravdu ráda, jsou to snad ty nejlepší lidi, které jsem v ústavu (léčebně) DLF mohla potkat.
Mám je moc ráda. Ano Abnička a Kika se kterými jsme byla na pokoji, kámošky za tři týdny jsme se dokázali skamarádit, já pomáhala s kluky jim a oni mně, hned první den co jsem do kléčebny přijala mi padly obě dvě do oka, hned první večer jsme se koukaly na film a já doufala, že budem alespoň malé kamarádky a já nevím jak u nich, aole z mé strany se to vyplnilo.
Marcelka opět jsem si potkala v úsatvu a nevím jestli se opravdu s nějakými věcmi svěřila jen mně, ale i kdyby ne. je mi to ejdno. Mám ji ráda stejně jako Aničku a Kiku byla hned s Míšou a Domčou na evdlejším pokoji, byla druhý člověk, kterého jsem v léčebně potkala a hned ani nevím jak, mi sedla. :D
Míša i když (promiň Myško jestli to čteš) mi ze začátku, hend co jsem s nimi seděla u stolu můj první oběd, jelikož mě k nim sestry posadily, mi moc do oka nepadla. Připadala mi taková divná, ale poznala jsem, že je stejně skvělá jako osatní holky,
Domča a bych pravdu řekla, byla jsem asi jediná z nás pěti, která si s ní moc nerozuměla, moc jsem ji nepoznala, ale to neznamená, že bych je odsuzovala ba naopak. prostě jsme se jen za dva týdny nestihly poznat.
Moje drahá Kájinka. Doufám, že i ona to cítí stejně, ale rpsotě nejlepší kamaárdka z lázní vůnec. Skvělě jsme se navzájem doplňovali a naše natáčeni zpráv a usmířování, kdy jsem si myslela, že se na mně vykašlala.
Což mě přivádí k helče a Péťe, Kamčka (k té se dosatnu) o mě pořád s Kájou mluvili, a hned v pátek - druhý den co byli v lázních - za mnou Helča (nebo Péťa, už ani nevím) za mnouz přišli jestli bycj jim neukázala třídu, protože chodíme do stejný a nějak jsme se skamarádili. ty dvě se spolu kamarádily, ale Hečla se ukázala jako úžasná kamarádka, když za hádku mezi mnou, Kájou, Eliškou a jí mohla Pé´Ta jelikož jsme se na hplky naštvala. a usmířily jsme se nakonec i s Péťou.
A samozřejmě Kamča, Elička, Lenka, Adriana N., Anežka, Pája a celej starej, ale i někteří z novýho druháku, Petr, hrášek, Hozna a další prtotě skvěli lidí, zapomněla bych zmínit Obelixe, Edu (mnou přezdívaného Edislava), Dominika a i Bořka prostě skvělá parta, A nakonec i tře´ták, nebudu je to jsmenovat, oni vbědí pokud si to čtou. XD
To je snad všechno pokud mám mluvit pravdu. A samozřejmě Michal, miláček, čliověk, kterého miluji a já nevím jestli i on mně, ale pokud Miluji já, Miluje mně i druhý. :D

A te´d to hlavní téma. Moje "třída" ve které už to kvůli jistým a opravdu nejměnovaným (požiju první písměnko ejjiczh jména abych se orientovala) nemůžu vydržet, do školy jsme mi moc nechce, ale komu by se chtělo, ale po pravdě řečeno, mě škola nevadí, vadí mi ty lidi, lidi kteří se mi směji kvůli tomu jak vypadám, a dalším věcem.
Vím, nejsme dokanálá to nikdo já jsem přímo nedokonála, přímo ta ošklivka, tlustá malá ošklivka jo i tak by se mě dalo popsat. a já jsme s epořád nerozhodla jestli to mám nějak řešit (te´d promiˇb verčo, ale já chci mluvit pravdu) ve tříde ani ve Slaném (promiň Kat, mami i někteří osatní i když jich moc není) s eněmůžu nikomu svěřit a proto jsem usoudila, že napsat tenhle článěk bude osvobození od všeho.

Všichni ze třídy - možná až opravdu na pár jedinců, ale možná, že nikdo - mě pomloivají, smějí se mi a já mám někdy pocit, není to nádhou šikana? Já nevím, asi ne. možná si to jen namlouvám, nebo to není tím, že by se mi smály jak vypadám /očividně ne) ale třeba jen kvůli tpomu jakou má povahu. To mohu označit tak, živlem jsme zásadně Voda, doplňovaná ohněm, ale i zemí a vzduchem, ale jen mailčko.
myslím si, a je tosand i pravda, že moje špatné vlastnosti nad těmi dobrými převažují. Ale já nechi být zlá. Nehci opravdu ne. Ake co když jsem?
Však já už fakt nevím, protože zítra tam musím znovu, vyslechnout si narážky od K a hlavně od SH a možná i HS a dalších, ale ty budou jen za mými zády, ty je se na(ne)štěstí nedoýzvím. Opravdu ne. Ale zítra, zítra budu mluvir pravdu. prostě jo, já to dám. Je mi jedno co si o mně bude, kdo myslet, mně je to už jedno. Už jen 27 dní a od všech z tý blbý školy si odpočinu, jo přesně tak a po prázdninách všem ještě ukážu. Ji přesně tak, a to je pravda, protože ode dneška mluvím je pravdu, to je krok být lepším člověk.

protože Já chci, ejn to co chci a to jsou dvě věci. moje přání do budoucíxh pár dní - týdnů mého života a to druhé, moje celožitní přábní.

Chci být lepším člověkem, chi mí tkamarády ale to přání je být klidně neoblíbená, ale neoblíbená za cenu, že o mně budou vědět pravdu, ne lži, ale pravdu

a samozřejmě to očividné celoživotníé přání: Být spisovatelkou nebo scénaristkpou.

Ano to jsou mé sny, ten první se zá týden-měsíc-rok změní, ale ten druhý, ten zůsatne, teď už ano.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 a-n-k-y | 9. června 2011 v 21:51 | Reagovat

Ahooj..Mooc tě prosím jestli máš chvilku.. ;-)  Na našem blogu je taková prosba-a mohla by sis ji prosím přečíst a zkusit napsat nějaký koment..Jedná se o naši oslavu nevíme jaké téma i dát..http://a-n-k-y.blog.cz/1106/tema-party-pomozte-vymyslet#pridat-komentarPoradíš...Sorry ze reklamu.

2 ♣Alča♣ | Web | 9. června 2011 v 21:56 | Reagovat

super design :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.