Září 2011

Ach jo, už je to asi trapný...

24. září 2011 v 18:56 | Týnuše - Izzie
Opět sjem si předsevzala, že se budu učit. NIc. Dějepis, vždycky si řeknu : NO jo nějak to umím." Ale to, že mám z češtiny trojku a žádnou jinou známku je horzný a to mi tam ještě přibyde známka z dalšího testu.
Jediná známka z matiky je dvojka a to má naše třída ještě mimořádnou třídní chůzku právě kvůli matice, ale co mám dělat. Nebvaíí mě to, sednu si k učení vydrží mi to pár minut a kašlu an to, řeknusi umit to a pak to takhle dopadá.
Alespoň že s něminy a ajiny mám zatím jedničky. No co se dá dělat, učitelka je hrozná - minimálně pro mě.
Všechno je naprd. Naprosto všechno, někdy si kladu otázky jak s evůbec dostanu na střední školu? Chci jít na gyml a další přihlášku si podám na ekonomku. Brala bych znovu prázdniny, žádné učěni, žádné starosti.
No chtěla jsem se taky pochlubit, že už mám 60 stránek a zčala jsem psát příběh další. O upírce Carylon.

No co bych měla dál psát, nevím. Tak se s vámi loučím a zase někdy. Týnuše

Opět...

14. září 2011 v 20:02 | Izzie
Abych pravdu řekla, zase jsem se neozvala. Teď asi ně z toho důvodu, že bych měla moc učení. Upřímně na to kašlu. NosTale? přesna včera ani nevím proč mě to nějak přestalo bavit. Asi jsem nějak zapomněla, blog mi připomněla spolužaška, který chtěla asdresu blogu další spolužačky. Proč to vlastě píšu?
samozřejmě, of course, jak nás teď učí toto známé slovíško angličťinářka se šptanou výšlovností, nejsem žádný talent na spisování nebo já nevím... možná že jsem si jen četla články na blogu právvě zmíněné spolužačky a taky jsem chtěla něco napsat, něším se vytáhnout. podstatě nemám čím, snad jen že už mám dokonalých 39 stráněk - brzy čzyřicet a jsem na to hrdá.

Nejspíš vytvořím nový design s mou novou posedlostí - Sen noci svatojánské ... no to je asi jen v mým představách. Uvidím, takže já jdu psát. A´t už s kámoškama čí mou povídku. mějte se sladci a Doubrou noc.

Vaše Týnuše

Po dlouhé, ale opravdu dlouhé, době

6. září 2011 v 18:52 | Týnuše - Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Ach jo, je to přesně měsíc a jeden očividný den, co jsem naposledy přispěla, nějakým článkem. Aby jste věděli, žiju. Sbéčká si mě asi vymazali, ale co. Já to nějak neřeším, na blog nemám čas. Kvůli škole? O to ani nejde. Pravda, už sjem v osmičce, ale co? Ráda teď hraju NosTale, takže mě najdete spíš tam. Vlog užmě nabavím, ale rozhodně ho nezruším.
Pustila jsem se do nové povídky s názvem "Tajemství pod mořem" už toho mám docela dost a nikdo neví, ani já, jestli se to tu třeba někdy neobjeví. Sama nevím. Nechci nic plánovat.
učení je teď opravdu hodně a to je, proboha, šestého září. Nevím co budu dělat, v říjnu, nebo v lednu. Takže se zase na nějakou dobu milánkové mějte.

Vaše Týnuše