Říjen 2011

hajec

20. října 2011 v 8:43 | Izzie
Ahojky, jelikož doma ležím nejspíš s nějakou střevní virózou - ale už ej mi níl naštěstí - rozhodla jsme se napsat nějaký článek. Různě jsme si četla mé staré články, které ani nějak nedávají smysl. A napadlo mě: Páni jak už ten blog mám dlouho?
Takže jsme se podívala do archivu a ano, v pondělí to bylo pět měsíců, takže za měsíc, to, milánkové, bude půl roky joj. Že by rekord v blogování (nebo spíš neblogování a kašlání na tenhle blog?)! Já už vlastně nevím, můj vůbec nejlepší blog chytracka-kiki.blog.cz jsme měla hodně dlouho, ale potom mě to pestalo bavit, založila jsem jinej, pak ho zase obnovila a teď mám tenhle. Ale co andělat. Kdybych se na něj nevykašla, tyhle prázdniny by vlastně slavil dva roky. Zvláštní je, že je to asi nějaké magické čílo 17. Můj povodní blog byl též založen sedmnáctého, stejně jako tenhle. (jen jiný měsíc, of course.
Jsem ráda, že mi alespoň tenhle blog vydržel. Můj blog o simíkách, už ani nevím adresu, byl taky celkem starý, ale ne tolik. I když tenď už mi mu bylo minimálně rok a půl.
Je to divný, když s eohlídnu tak ten čas letí, ale je divný že tenhle blog mám jen pět měsíců.

Tímhle článkem jsem hlavně chtěla upozornit na PÁRTY, tady žádná nebude :D :D :D :D ale vy můžete doma oslavoévat, že avšemu tak moc oblíbenému blogu (/taková ironie) je už pět měsícu a tři dny JOJOJOJO :D :D :D :D

Takže zatím ahoj a přejte mi brzké uzdravení, zdrar i sílu kovbojové :D

Slohová práce, která bude zase za dva...

11. října 2011 v 17:44 | Izzie - Týnuše |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Nehchi psát nějaký o dlouhý č a poučný článěk nebo slohovku na toto téma. Pravda, plánuju že ji asi odevzdám učitelce na češtinu, a myslím, že by bylo vtipný kdybych pod ni opravdu dostala dvojku, kterou dostanu z každé slohovky. Nebo by asi bylo vtipnější, kdybych pod ní měla pětku či známku horší než dva.
Takže abych se konečně dostala k tématu, v šestce, ale ano dostávala jsem hodně jedničky, dvojky, ale i trojku, v sedmičce, sem tam jednička, ale i pětka. Dvojky samozřejmě převládající a osmička??? psali jsme sice jen dvě slohovky, ale za dva. Samozřejmě netvrdím, že nejsem za dvojky ráda abych byla upřímně to ty dvojky mi vylespšujou známku z českýho jazyka na dvojku :D nebo spíš na dvojku až trojku.
Už ně ta škola unavuje, ze všech ostatních přememětů mám průměr do dvou - horší ne - ale jen v hrozný češtiny, kterou z celýho srdce ennávidím a nemám ráda, asi ejn proto že mi nejde a že je u ní ta debilní lieratura a ač hodně čtu mám z ní pětky a čtyřky - nejlépe trojky. Vylepšuje mi to pouze čtenářský deník, zhoršujou diktáty, slohovky - paradoxně :D - zlepšují
mi to teda i nějaké ty testy z větných členů - jak které teda.
No každopádně čeština je pro mě hrozná - tím vlastně jsem totálně odbočila od tématu, ale je mi to totálně jedno :((((

Takže abych konečně napsala něco na téma. Jde o to, že jsme se s kámoškou bavili a přišla reč na slohovku a ona na mě. "Až dostanemě zase volný téma tak napíšu ´Slohovka, která bude opěz za dva´"
Jsme na tzom tak nějakak stejněona je teda dislektik a já nevím co všechno, a upřímně já bych někdy řekla, že jak nepíšu háčky čárky a to ostatní (i když ono vlastně nic ostatního není :D) tak do toho dislektika nemám daleko, i když jím nejsem.
Samozřejmě dalůší odbočení do tématu. No opravdu tuto slohovku asi napíšu a budu doufat, že pod ní dostanu dvojku (jelikož nic horšího opravdu nehci a jednička je u mě jaksi trošku velice splněný sen).

Takže teď se jdu šprtat Antickou literaturu a radši se podívám i na Středověkou, tak zdar a sílu mílánci a loučí se s vámi vaše Týnuše.