hajec

20. října 2011 v 8:43 | Izzie
Ahojky, jelikož doma ležím nejspíš s nějakou střevní virózou - ale už ej mi níl naštěstí - rozhodla jsme se napsat nějaký článek. Různě jsme si četla mé staré články, které ani nějak nedávají smysl. A napadlo mě: Páni jak už ten blog mám dlouho?
Takže jsme se podívala do archivu a ano, v pondělí to bylo pět měsíců, takže za měsíc, to, milánkové, bude půl roky joj. Že by rekord v blogování (nebo spíš neblogování a kašlání na tenhle blog?)! Já už vlastně nevím, můj vůbec nejlepší blog chytracka-kiki.blog.cz jsme měla hodně dlouho, ale potom mě to pestalo bavit, založila jsem jinej, pak ho zase obnovila a teď mám tenhle. Ale co andělat. Kdybych se na něj nevykašla, tyhle prázdniny by vlastně slavil dva roky. Zvláštní je, že je to asi nějaké magické čílo 17. Můj povodní blog byl též založen sedmnáctého, stejně jako tenhle. (jen jiný měsíc, of course.
Jsem ráda, že mi alespoň tenhle blog vydržel. Můj blog o simíkách, už ani nevím adresu, byl taky celkem starý, ale ne tolik. I když tenď už mi mu bylo minimálně rok a půl.
Je to divný, když s eohlídnu tak ten čas letí, ale je divný že tenhle blog mám jen pět měsíců.

Tímhle článkem jsem hlavně chtěla upozornit na PÁRTY, tady žádná nebude :D :D :D :D ale vy můžete doma oslavoévat, že avšemu tak moc oblíbenému blogu (/taková ironie) je už pět měsícu a tři dny JOJOJOJO :D :D :D :D

Takže zatím ahoj a přejte mi brzké uzdravení, zdrar i sílu kovbojové :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.