Slohová práce, která bude zase za dva...

11. října 2011 v 17:44 | Izzie - Týnuše |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Nehchi psát nějaký o dlouhý č a poučný článěk nebo slohovku na toto téma. Pravda, plánuju že ji asi odevzdám učitelce na češtinu, a myslím, že by bylo vtipný kdybych pod ni opravdu dostala dvojku, kterou dostanu z každé slohovky. Nebo by asi bylo vtipnější, kdybych pod ní měla pětku či známku horší než dva.
Takže abych se konečně dostala k tématu, v šestce, ale ano dostávala jsem hodně jedničky, dvojky, ale i trojku, v sedmičce, sem tam jednička, ale i pětka. Dvojky samozřejmě převládající a osmička??? psali jsme sice jen dvě slohovky, ale za dva. Samozřejmě netvrdím, že nejsem za dvojky ráda abych byla upřímně to ty dvojky mi vylespšujou známku z českýho jazyka na dvojku :D nebo spíš na dvojku až trojku.
Už ně ta škola unavuje, ze všech ostatních přememětů mám průměr do dvou - horší ne - ale jen v hrozný češtiny, kterou z celýho srdce ennávidím a nemám ráda, asi ejn proto že mi nejde a že je u ní ta debilní lieratura a ač hodně čtu mám z ní pětky a čtyřky - nejlépe trojky. Vylepšuje mi to pouze čtenářský deník, zhoršujou diktáty, slohovky - paradoxně :D - zlepšují
mi to teda i nějaké ty testy z větných členů - jak které teda.
No každopádně čeština je pro mě hrozná - tím vlastně jsem totálně odbočila od tématu, ale je mi to totálně jedno :((((

Takže abych konečně napsala něco na téma. Jde o to, že jsme se s kámoškou bavili a přišla reč na slohovku a ona na mě. "Až dostanemě zase volný téma tak napíšu ´Slohovka, která bude opěz za dva´"
Jsme na tzom tak nějakak stejněona je teda dislektik a já nevím co všechno, a upřímně já bych někdy řekla, že jak nepíšu háčky čárky a to ostatní (i když ono vlastně nic ostatního není :D) tak do toho dislektika nemám daleko, i když jím nejsem.
Samozřejmě dalůší odbočení do tématu. No opravdu tuto slohovku asi napíšu a budu doufat, že pod ní dostanu dvojku (jelikož nic horšího opravdu nehci a jednička je u mě jaksi trošku velice splněný sen).

Takže teď se jdu šprtat Antickou literaturu a radši se podívám i na Středověkou, tak zdar a sílu mílánci a loučí se s vámi vaše Týnuše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.