Prosinec 2011

Nudná hodina a ještě nudnější jsem já

9. prosince 2011 v 8:21 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Jak je to dlouho, co jsem něco přidala? Měsíc a půl? To je hrozné, tenhle blog jsme chtěla mít proto, abych se sem mohla svěřovat ze svých pocitů a nenudila se ve volných cvílích, ale přeso i když se neučím - jelikož mě to vážně nudí a dvojky mi k životu stačí - jsem na facebooku a nebo si zapnu simíci - ano, po dlouhé době jsem se k simíkům zase vrátila, ale pouze ke dvojcem a příbvěhům a to bez downů. Poslední dobou kašlu i na své "knížky" jelikož přemýšlím, jak začít tu novou - staronovou je přesnější.
Mám hodně nápadů, s tím se musím pochlubit, ale nápady na to, jak začít? Ty nemám. Nechci si tady teda stěžovat - no možná chci, ale na něco jiného.

Takže k tématu, nudná hodina. Nudnou hodinu si možná představujete jako češtinu, někdo matematiku ší fyziku, přírodopis a co já vím... u mě ne, samozřejmě čeština je nudná dost, ale pouze u nějakého učitele můžete psát článek na blog aniž by vám vynadal - paradox; on to asi neví.
No každopádně jsme na začátku roku nezušila, že volitelný předmět, který jsme si vybrala je tak extrémně nudný. Sedím tady u počítače, sluchátka mi nefungujou a nudím se.

Přidávám vám sem ještě obrázek, který jsem sama našls pro náš "projekt", ale ve skutečnosti není pro porjekt, ale hledala jsme ho proto, aby mi učitel nenadával, že nic endálám :D Už totiž přišel na to, že píšu článěk na blog :D :D :))))

Líbí? mě ani ne, ale zaujal mě :))))

Zatím pa, vaše Izzie - Bonnie - Týnuše :D :D

Apple :))))))))