Leden 2012

Blend Selena Gomez 0.1

19. ledna 2012 v 17:59 | Izzie |  Grafika

Nwm, jestli je nějakej extar krásnej, ale dělala jsme ho opravdu staršně dávno :))) tak sand se trochu líbí :)))

Konečně nový des - jako opravdu nový :)

18. ledna 2012 v 18:09 | Izzie |  dessy blogu
Takže konečně jsme se přinula udělat nový design. Konečně nový. Zímni tématika tak sand se bud líbit. Už dost rozepisování. Tady je.


Vysvědšení, pedagogická rada, prostě všechno v cajku... skoro

18. ledna 2012 v 17:29 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Když se řekne Vysvědčení, většina z nás si představí dlouhé, dvouměsíční prázdniny, Když se však řekne pololetní vysvědčení, představíme si normální školní den bez poslední hodiny a možná případné odpoledky a jeden den volna.
Pak si k tomu přimyslete dnešní pedagogickou radu a myslíte si, že by to mohlo být fakt super - i když by mohli být delší prázdniny.
Ale ne, ty učitelé jsou tak uhozený, že nám nemůžou dát pauzu, samozřejmě chápu, že se normálně učíme, nikdo po nich nechce úplně volno, ale přeci by jsme nemuseli psát testy na druhé pololetí, když ještě druhé pololetí nebylo oficiálně zahájeno.Prostě úplná blbost na entou.
Asi chápu, že tohle asi nedává smysl, ale je to logické. Když ještě není 1. 2., po pololetním vysvědčení, neměli by jste psát testy a bůhví co - samozřejmě na druhé pololetí jelikož dneska je výše zmiňovaná pedagogická rada.

Už chápete moji rozhořčenost?

Takže zdar a sílu kovbojové a doufám, že vy máte mnohem lepší učitele vaše Týnuška - Izzie

New dess

15. ledna 2012 v 14:07 | Izzie |  dessy blogu
Takže už tu bylo mnoho názorů, že tento dess je prostě depresicní nebo co, já souhlasím, ale nový se mi dělat enchce, takže nastavím ten, co už tu předtím byl - Demodé :))REVANGE

15. ledna 2012 v 12:50 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Revange, vengeance, Rache, vendetta, hevn, vindicta, pomsta...

Ani vlastně nevím, proč mi tenhle článek, tohle téma, tak zaujalo, možná, nejspíš proto, že ráda koukám na seriály. A pomsta je ve všech jedno z hlavních slov - vlastně spíš Revange.
Takže pomsta ha?

Jedno krátké slůvko, dvě slabiky, šest písmen a je to jedno z nejhorších věcí, co se dá šlověku udělat - hned po vraždě ..
Proč se tedy lidi mstí? A na mě nekoukejte, ráda se mstím. Vlastně asi je to něco, po čem se člověk uklidní, myslí si, že když se dotyčnému něčím posmtí vše se vyřeší, ale tak to není, že ne?

Tak proč to tedy dělají? Nic to nezmění, všichni jsme to zažili, všichni jsme se nějak něčím provinili. Ať už obyčejným opsaním úkolu, pomstou a nebo vraždou!

Museli jsme za to přijmou trest a ať už někdo opsal nějkaý úkol a nikdo na to nepřišel, myslím, že trestá sám sebe? Copak nemá svědomí, kterému to pořád připomíná? Já myslím, že ano. Nebo alepsoň já to tak mám.

Takže pokud se někomu pomstíte, on se vám pomstí na zpět a vy jemu taky, nebude to nekonečné? Vy se ale řeknete, že kdyby vám něco neudělal on, vy by jste si nezačínali! Ale kdyby jste mu něco něudělali vy, něčím ho nevyprovokovalil, on by si nezačal, a pokud by jste mu něco neudělali po druhé, po čtvrté, on by nepokračoval? Tak kdo je pak vinnen?

Ten kdo se mstí někomu, koho předtím vyprovokoval?
A nebo ten, kdo se mstí tomu, kdo mu něco udělal?

Oba se mstí...
Asi je to nestajno co? Protože kdyby jste spolu vycházeli a nebo jste se ignorovali nic by se nědělo?

Takže proč se tedy lidí mstí?
Já to nevím a vy ano?...