Duben 2012

Pomáda

28. dubna 2012 v 19:09 | Izzie
Ahojky mí milí...
Určitě, určitě jistě, jsem se zmiňovala, že s naší třídou děláme Pomádu a já, protože jsem magor, jsem se rozhodla, napsat knížku o tom, jak třída bláznu v čele s největším bláznem, zdivadelňovala pomádu. Vtipné, že?
No, to je asi tak všechno, možná vám to dám na přečtení :))
Vím, že mě milujete
SuperTýnuše


Debilita dnešní... mládeže

18. dubna 2012 v 20:21 | SuperTýnuše
Píšu si takhle s jendou kamarádkou, není důležité s jakou, a najednou mi napíše, jestli jsou ty dotyčné normální, co si píšou do statusu? Nejdřív nevím, o co se jedná, a zeptám se ji v jakém statusu.
odpoví mi, že v statusu... (Říkejme ji Osaměla dívka - ano, hodně miluju Gossip Girl)
Že si tam píše ještě s jendou dotyčnou (Té říkejme V.)
Pročtu si letmo ten status. Bože můj!
Ty holky opravdu nejsou normální! F. mě chce poslat na akademii abych mohla š***t? Co tohle to sakra je?
Osaměla dívka má jet o prázdniny do nějaké školy jen aby se dostala na střední a ještě ke všemu DOBROVOLNĚ jede do Anglii ke G. A nazývá to peklem?
Co tohle to sakra je? Oni si jen chtěj připadat zajímavě! Ano, to je taky jedna dopověď, ale řekněme si. Budou toho někdy litovat?
Snad ano a já se teď za Osamělou dívku a V., které patřily k mým kamarádkám, můžu modlit a někde o samotě vést svůj slušný život se spoustou jídla.

Vím, že mě milujete XOXO
Vaše SuperTýnuše

Další dlouhá doba, známky, škola, tři měsíce do prázdnin!!!!

13. dubna 2012 v 8:44 | Izzie
Lidičky, lidičky, lidičky!!! Už se jen 77x vyspinkáme a začínají nám prázdniny!!! Zasmozřejmě, že nějakých 77 dní je opravdu ještě hodně, ale vzpoměňte si, nedavno bylo září, Vánoce, začal rok 2012 a je to tady! Začátek duvna, 13. dubna, pátek. Ale to není to nejhorší.
Prostě za nedlouho budou prázdniny, mé známky nejsou nejhorší a všechno je v cajku. Čtrvtelky jsme psali tenhle týden, takže učení teď na několik měsíců odpadá - to velké učení. Já se většinu času nudím, takže bych mohla, mohla, mohla, mohla, přidat nějaké články, fotky další, další, další, další....

Ve škole teď máme divadelní festival a já jsme si to vzala na starost - za naší třídu. Hrajeme Pomádu a já se už se fakt těším na červen!

vÍM ŽE MĚ MILUJETE, XOXO, SuperTýnuše