Last Year

2. září 2012 v 19:29 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku

Kam se člověk podívá, tam vidí, že zítra začíná škola a proto já nechci být pozadu.
I mou čtrnáctiletou maličkost také čeká škola, možná jen jedna hodina a možná jsem blázen, ale já se vlastně těším.
Ne, netěším se na ty lidi, na ten kolektiv, na to všechno okolo, abych pravdu řekla, netěším se ani na to učení, ale těším se na to, že tohle je ten poslední rok.
Poslední rok na základce, poslední rok s těmi hlupáky.
Jasně, někdo mi bude chybět, jako jedna nejemnovaná, se kterou se můžu bavit o čemkoliv, protože se s ní prostě nenudím a která stejně jako já nesnáší lyžování, ale i přesto chci už konečně vypadnout.
Samozřejmě, jsou tu ty příjamčky, které buď zajistí, že můj život nebude tak strašný a nebo zkejsnu v bille, příjímačky, kde budu ta nejmenší, nejtlustší a vypadající jako druhák, ale budou tu noví lidé, pro které budu šprtka, od které chtějí opisovat a já jim to s laskovostí kldině nabídnu.

Takže ano, těším se zítra do školy, budu už ten "velký" stočtyřicetipěti centrimetrový deváťák, bšichni s emě budou bát avšiochni ze mě budou mít respekt (ano, vím jak trapně to zní).
udělám ty příjímačky, umístím se na prvním nístě v příjímačkách, yvhraju všechny soutěže, budu dělat domácí púkoly z amtematiky a můj sešity budou vzrotně napsány, zvlíště ty na matematiku.

Těším se na to, jak si porpvé v žiotě sednu do třetí nebo čtvrté lavice, odhrnu tu židličk, ta zavrzá a já si sednu, do třídy vletí naše třídní učiotelka s tím jejím úsměvem a jedovatými poznámky.

Ne vážně, těším se, protože dkyby se teď čas zastavil, my by jsme nedošli dál a nikdy by sjem enzjistili jáká nsá čeká budoicnost, protže to je na životě to nejkrásnější.
Jít dál a čekat, co vás čeká.

Mějte s ekrásně, užijte si těch několik hodin než ulehnete do postele a dělejte to jako já, řešte to, řeště všechno a těště se. Možná to bude úplně jiné, než očekáváte.

Vaše milovaná Izzie - Týnuše

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.