Den, kdy se zase smutek vrátí k nám - respektive ke mně

29. listopadu 2012 v 20:00 | Izzie
Den, kdy se zase smutek vrátí k nám... vedlejší věta přívlastková, protože se musíte zeptat jaký den?, poněkud matoucí co? Já si to tak nějak nemyslím, češtinu miluju a podle naší třídní, která mi dala na opravném zkoušení ze trojky čtyřku, (vedlejší věta vložená, abyste rozuměli) mám na český jazyk talent, zvlášť, co se týká vedlejších vět a větných členů.
Ale to není vůbec to, o čem jsem chtěla psát.
Den, kdy se zase vrátí smutek k nám - respektive ke mně, je prostě něco, co se každopádně stane.
Vážně! Dnešní den jsem byla poněkud veselá s výbornou náladou, což u mě nebývá moc zvykem, zvlášť, když se pořád musím trápit pohledem na jednoho nejmenovaného kluka (který sedí o jeden nejmenovaný předmět přede mnou), ale dneska to tak nebylo. (Upraveno, už to tak není :))

Vstala jsem s naprosto výborným pocitem za zvuků Šrouby a Matice, zapnula jsem písničky o mobilu a tancovala, ano v půl šesté ráno jsem tancovala, i když vlastně nesmím, tancovala jako naprostý blázen, dělala úkol z přírodopisu, který jsme měli pouze dva, a proto jsem si vysloužila jedničku (poměr důsledkový, ano asi vás tím otravuji, ale vlastně se učím - poměr odporovací, alespoň myslím - zase jenom podle spojovacích výrazů se to určovat nedá, protože jde taky o význam věty :D), a měla se prostě fajn a to nejen z důvodů toho, že on nebyl ve škole!
Když jsme šly ráno do školy, moje nálada se poněkud zhoršila deštěm, šlápnutím do louže, do bahna a vybitím baterky, poté rozbolením hlavy a podobnými věcmi, ale vlastně jsem z toho vyšla dobře, protože teď si tedy prozpěvuji, mám se perfektně, dělám češtinu, myslím si o naši třídní svoje, příležitostně čti již třetí díl jedné knížky a hlavně si znovu a znovu pouštím dokola ty samé písničky!
Den by prostě nemohl být úžasnější.
Vím, že tahle moje nálada nevydrží věčně, už jenom protože, že ho zítra zase uvidím, ale i tak se budu snažit (s nabít mobilem a se Šrouby a Matice) zvládnout zítřejší den a doufám, že si mi to podaří. Je přeci jenom pátek a já už nechci prožívat další depky nebo tak něco, jak říkají Madrage, jsem časy kalený, ne? Tedy ne, že na mě by to zrovna platilo. :D
Mějte se úžasně lidičky a hodně štěstí. (obě věty jsou hlavní, poměr slučovací :D - ne, nemohla jsem si to odpustit :D)
Vaše Džajna Dževil,
která se už konečně rozhodla,
kterou přezdívku bude používat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.