První článek v novém roce před/za tlustou čarou

6. ledna 2013 v 18:59 | Džajna Dževil |  Výlevy mého nepochopitelného mozku


Ahoj,

Myslím, že nemá asi cenu omlouvat se nebo psát něco o tom, že jsem svým návštěvníkům blogu nenapsala Šťastný nový rok. Upřímně, proč bych to dělala? Stejně na tento blog chodím jen já a možná mé dvě kamarádky.

Ale upřímně bych to chtěla změnit. Nebudu si to dávat za předsevzetí nebo tak něco, ale chtěla bych to skutečně změnit.

Proto ta tlustá čára. Upřímně, prázdniny mi pomohly v mnoha věcech. Začala jsem se na celý svůj dosavadní život a vlastně tak trochu i na budoucnost a celou školu (já vím, není všechno jen o ní, ale nemohla jsem si to odpustit) dívat více optimističtěji.

Nevím, jestli za to může Kameňák, na který jsem v jednom kuse koukala, nebo Byl jednou jeden polda, což jsem tak o prázdniny "sjížděla" od rána do večera, anebo jestli je to jen díky tomu, že teď už zbývá jen několik málo dní (asi 10) do konce školního roku, víceméně samozřejmě.

Tím samozřejmě myslím, že jen pro mě to tak je. Jsem v deváté třídě a jsem plně rozhodnutá to tak udělat, vykašlat se na školu a užívat si těch sedm a půl měsíce (do nástupu na střední školu) naplno - čtením, hraním her, zpíváním, psaním knížek i blogu, vysedáváním na facebooku, sjížděním filmů a seriálů a zkrátka neučením.

Takže tlustá čára za vším tím ostatním, základní škola pro mě končí a pokud se dostanu na střední školu, což myslím nebude takový problém s mými šesti nebo sedmi dvojkami, tak učení dávám do konce srpna velké sbohem. No a pokud nepropadnu tak opravdu nic řešit nebudu. Všechno bude jako v šesté, sedmé a osmé třídě - bezstarostné. A i kdyby mě to mělo cokoliv pokazit, tak si to pokazit nenechám.

A řeknu vám, brát všechno se srandou?


To je vážně umění !

A přeci jenom, jedna má část chce být herečkou, takže tohle je teď asi má nová role. Být optimista a dělat si ze všeho srandu. Zatím to obtížné nebylo, ale uvidíme, jak to půjde ve škole. Zvláště ještě těch pár dní, než všechny známky na katedře zčervenají a já budu škole opravdu moc dát sbohem! (v jednom směru).

Každopádně se na učení neplánuji těchto deset nebo kolik dní nějak extra soustředit maximálně na předměty, které mám mezi, což je snad jen jeden možná dva, podle toho, jak budou učitelé přísní (u průmeru třeba 1,41) a nebo naopak hodní (u průměru jako je 1,62).

(Myslím, že se hodí)


Takže se mějte tak krásně, pohodově a komicky stejně jako já aCarpe Diem!


(Užívej Života!)Vaše asi ne tak milovaná

Džajna Dževil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aquamarianne | Web | 6. ledna 2013 v 21:27 | Reagovat

Super, super :).. nevim, co víc na to říct. Jen do toho! Užívej si života, jak nejlíp umíš :).
Hodně štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.