Just let it go

16. září 2013 v 20:32 | Izzie
Prostě to nechat být...
Ano, chci to jen tak nechat být, přestat se zamilovávat do lidí, se kterými se vlastně jen píšu nebo volám na skypu... do lidí, kteří mě vlastně vlbec neznají, které neznám já...
Jenže... Je to dlouho? Jak je to dlouho? Zas tak asi ne... mohlo to být tak 8. září? 9.? Sedmého, ano... prsotě jsme si psali a Izz se nám zamilovala... Mohlo by to být méně komplikované, nechci s ním přeci chodit nebo tak, ale nemusel by být zadaný, ne?
Prostě to nejjednodušší by bylo nechat to být, ale to prostě nedokážu. Je součástí naší "party", nejlepší kámoš mého nejlepšího kámoše, vlastně i můj dost dobrý kámoš a taky kluk mé kámošky... ano, tak... začíná ta komplikovaná část.
Kdybych se jen do všeho nezamatala...
"Ale on tě určitě taky chce!"
"Vidím jak to mezi váma plamení!"
"Jo, fakt to mezi váma jiskří!"
"S Niki nic nemá!"
"Niki chce Archu, to je jasný."
"Už při tom hovoru jsem si všiml jak to mezi vámi jiskří!"
Tyto věty mých dvou nejelpších kamarádů by opravdu mohli být prima, kdybych se do všeho prostě nesrala! Fajn, R. se ho zeptala, koho z nás dvou má radši, odpověděl mě, to ano... ale... za jakou cenu?
Jako aktivně pitomá jsem se ptala i Niki, jenže ta je do nej šíleně zamilovaná!
A já šileně pitomá Izzie jsem mu to napsala! Prostě je podporuju ať to urovnají, jsem vážně blbá!
Asi to ví! Jasně že to ví, prostě to tuší, ale přeci mu nenapíšu, Blbe, jsem to tebe zamilovaná! R. jsem navedla já, ať se tě zeptá! Prostě...
Já nevím, všechno to nedává smysl, je to jedena velká motanice, jedna velká telenovela, která také vlastně není skutečný svět.
Achjo, sama vlastně nevím, co se kolem mě děje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.