Když Izzie řeší běžné a neběžné problémy...

26. září 2013 v 19:23 | Izzie
Když Izzie řeší běžné a neběžné problémy, ano... přesně tak... Nemám problémy s tím, řešit něco se svými nejlepšími kamarádky i za těch okolnostech, že si na skypu povídám s jedním úžasným člověkem.
Běžné a neběžné problémy... Cokoliv bych neběžnými problémy měla nazvat spíše problémy s láskou, jak mé, tak jedné z mé nejlepších kamarádek, je to přesně naopak.
Tento článek jsem vlastně chtěla psát o něčem úplně jiným, ale myslím, že se k tomu ještě dostanu.
Takže abych neodbíhala od toho, co jsem vlastně začala. Včera jsem jedné úžasné osobě řekla, že z jendé mé nejlepší kamarádky tahám rozumy a ta druhá je tahá ze mě, měla bych jim napsat, ať to vyřeší spolu. Samozřejmě to bych nebyla ta správná kámoška a samozřejmě jsem si dělala jen srandu.
No a neběžné problémy jsou ty známky. Ale o tom se raději zmiňovat a rozepisovat ani nebudu. Nedopadlo by to nejlíp a možná by mi to mohlo začít i vadit, což doufám nezačne, protože jsem si prostě řekla, že chci školu prolézt, udělat maturity a soustředit se opravdu jen na ty předměty, které budu skutečně potřebovat (což je zatím dějepis, čeština a literatura, výtvarka, angličtina, francouzština a možná občanka). Ale školu v tomto obyčejně nazvaném článku opravdu rozebírat nechci.
Vlastně mně to celé napadlo jednu přestávku, kdy jsem poslouchala Ninu od Tomáše Kluse a musela si přiznat, že jedna část toho textu na mě opravdu sedí, zvláště toho dne, kdy se dozvěděl pravdu.
Ono, opravdu bylo hodně těžké se do něj nezamilovat. Chtěla jsem mu všechno říct a skutečně se někam schovat. No, nakonec to nějak dopadlo a já jsem opravdu vděčná, že ho mám. Možná jsme nejlepší kamarádi z druhé konce republiky, kteří spolu tak nějak flirtují, nebo jak to nazvat, ale i tak jsem do něj zamilovaná, je ve mě, pořád na něj myslím, i když bych se měla věnovat matematice nebo převodům desetkrát na entou… ano, ani pojmenovat to neumím.
Zamilovat se přes internet je možná ubohé, možná to nemá konec, začátek, prostředek, budoucnost či něco jiného, ale momentálně je to ta hezká věc v mém životě a já jsem za ní opravdu vděčná.
Jsem přeci jen ubohá hloupá holka!

Celé to opět nedává smysl, článek není a žádných běžných a neběžných problémech, které Izzuše řeší, je to prostě jen a jen o mých sobeckých a nesmyslných pocitech, o mé hlouposti, zamilovanosti, což se vlastně vůbec nevylučuje.
Vaše Izzie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.