Říjen 2013

Umělá inteligence, sebestřednost a status

13. října 2013 v 21:20 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Přemýšlela jsem co za dvojsmyslný, nebo spíš dvojvýřečný status napsat na fb a nic nevymyslela, přišlo mi to tak dlouhé, divné, nudné... zvláštní, že jsem prostě otevřela panel na google chromu s nápisem Nový článek a šla to blbost, co mě užírá napsat sem.
Začnu umělou inteligencí, tyhle dvě slova si držím ode dneška. Normálně se vydávám prostě za blondýnku, i když už jí necelé dva roky nejsem. Dnes, když tak koukám na svou fotku, která se mi hrozně líbí [ač to zní šíleně sebestředně] tak jsem si uvědomila! Holka ty se nemůžeš považovat za blodnýnu, ty jí nejsi! Takže prostě výraz umělá inteligence! Ne že bych nějak inteligentní byla, správně bych se měla jít léčit a to nejen z bláznovství, sebestřednosti, ale ještě šílené žárlivosti! - z té hlavně! Ale jsem bývala blondýnka! Jsem blbější jak policajti, možná je to na stjené úrovni :D Takže prostě... no znáte ten vtip ne? :D
Nemám důvod žárlit, někde v té části té mé inteligence to vím, ale zbytek mozku a můj žaludek a nervy to prostě neví!
V mé umělé inteligenci je samozřejmě obsažená i ta sebestřednost! Netuším, co jsem tímhle nezvykle krátkým článkem chtěla dokázat, asi to, jak jsem prostě šíleně pitomá a sobecká!
Prostě jsem to chtěla někam napsat, jsem se to nestydím napsat, i když vím, že si to možná i někdo přečtě (kéž by^^).
Asi si budu dál hrát na tu krávu, ale jinak holku co je nad věcí a nechám to prostě být!
A jdu se léčit!
Takže jedna sebestředná fotka! ^^ a možná už se u vyléčím! :D možná zase blázním, ale co! Jsem to prostě já! Zamilovaná do dvou lidí - sebe, a jednoho, komu bych to chtěla říct, i když to asi ví!


Vaše šílene trapná Izzie^^