Pevně odhodlaná, ale pořád ještě zmatená Izz

6. prosince 2013 v 19:43 | Izzie
Použijme to slovo odjakživa, ačkoliv, to rozhodně odkajživa nebylo.
Odjkaživa jsem prostě vymýšlena kdejaké příběhy, samozřejmě odjakživa se dá zkrátit na dobu od mých šesti let, což je, spočtu, protože jsem na matematiku opravdu geniální pomocí kalkulačky, devět let.
Věnovat se něčemu devět let mi přijde jakože už docela dobrý úspěch, ačkoliv chápu, že když trénujete napříkald na olympiádu, věnujete se tomu už od nějakých čtyřech let a i tak se vám nemusí podařit uspět, ale to je hodně nesrovnatelná činnost.
Tak či tak, dneska jsem si konečně řekla, že chci, aby lidi znali to, co píšu, aby o mě někdo věděl a jelikož je na tomhle blogu hlavně spousta mých žvástů, rozhodla jsem se založit nový, samozře i-am-i-izzie, pořád zústane, i když sem nikdo nechodí. Budu sem dál psát své blbosti co mě napadnou, mé myšlenky, mé pocity, budu si tu dál vést svůj "deník" plný zmatených pocitů, ale potřebuju i něco, kde mě lidi budou znát.
Ono samozřejmě... vím, ře mě to za chvilku přejde, že mě přestane bavit, jak tam nikdo nechodí, ale zatím jsem odhodlaná ten blog rozjet a prostě dělat to, co miluju... Vymýšlet příběhy! a pak je samozřejmě sepsat :D

Tak se mějte hezky
Vaše Izzie ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.