Další běžné "situejšn" ze života Izz

9. ledna 2014 v 21:24 | Izzie |  Výlevy mého nepochopitelného mozku
Nechci psát nějaký velmi "duchaplný" článek, chci si jen a pouze postěžovat, jak nic nestíhám, což samozřejmě řeším tím, že sedím u ntbku a nestíhám ještě víc.

Každopádně, jelikož jsem teď poslední hodinu strávila s učením, což je u mě dost nevídané a samozřejmě jsem se učila po svém, jako dělám naprosto všechno a k Buffinovu ostrovu a zálivu a průlivu a já nevím čemu všemu ještě (byl to ale šťastný člověk, když měl tolik věcí) jsem si napsala jen Bufin, myslím, že mi to "učení" bylo prd platné.

Nutno ještě podotknouti že odpoledne jsem do mapy Severní Ameriky a papíru k tomu přiloženému, jehož obsah mám umět zakreslit do slepé mapy (ještě jsem ten papír nečetla, prostě jsem se k tomu nedokázala přinutit, takže co je uprostřed opravdu nevím, znám jen konec a začátek), taky trochu zírala, což mi někdy stačí, ovšem pochybuju že si to vybavím, protože je to v té mape málo zvýrazněné.

Dál jsem ještě dělala úkol z matematiky, ano jsem to velmi pilný člověk. Přijde mi, že na tom gymplu na to učení a vůbec školu kašlu ještě víc. Proč ne, že? :D

Nemyslím si, že patřím mezi ty nějak chytré z naší třídy, ale považují mě za tu chytrou šprtku, s čím jsem docela spokojená, sama nevím proč, těžko se dokazuje, že taková (bohužel nebo bohudík?) nejsem.

Odběhla jsem od tématu, zamotala jsem se do něj, já vím, ostatně jako vždycky, ale co nadělám.

Pamatuju si ještě Mississippi, které jsem si zapsala jen jako Mis a Missouri která jsem si napsala jako šipka-ouri :D jo a pak "Ohájo"... No, samozřejmě Kolorádo nesmí chybět a nechci zapomenout podotknout, že jsem z celé hodiny učení strávila nad tím, že jsem hledala "Paragvaj" a "Urugvaj" (ty řeky), a až pak jsem si uvědomila, že jsou v Jižní Americe, což jsem zjistila, až když jsem se podívala do rejstříku...chytrá to věc, opravdu, ačkoliv jeho obsah jsem dokázala ocenit až poslední půl rok a dneska obzvlášť.

S tím bych chtěla skončit, to co jsem napsala si po sobě číst nebudu, vím že to nedává smysl, že je tu spoustu překlepů, však to možná zítra opravím, dneska už jdu spát... no spíš budu ještě vymýšlet příběhy, potřebuju se odreagovat od té čtyřky z občanky (bože kde se ve mě bere takový klid? :D) a taky bych se měla psychicky připravit na to, že ten test ze zemáku asi na trojku nenapíšu (mám to ale vysoké cíle)... No modlím se, ať mě nevyzkouší i z Afriky, z níž jsem test nepsala. Musím to nějak zvládnout, Afriku si přečtu před hodinou, možná ještě teď... Měla bych, ale vůbec se mi nechce....


Vaše Izzie, která už teď opravdu přestává psát bláboly, alespoň do tohoto článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.