Začněte, prosím, kopat. Umírám!

5. ledna 2014 v 21:10 | Izzie
Nemám ani ponětí, proč jsem otevřela zážložku Nový článek na panelu v Google Chromu, ale asi proto, že se potřebuju někam vypsat, jak moc se mi nechce do školy, jak moc se toho bojím.
Nejenže jsem se vůbec neučila, na všechno se vykašlala a před prázdninami marodila, takže nemám skoro nic dohnaného, ještě ke všemu máme zítra tělocvik... My Dead! My own Funeral.
Samozřejmě neříkám, že nemám strach z toho, jak mě bude nejspíš učitelka zkoušet z dějepisu, protože jsem nepsala cca 2 testy, jak si budu v úterý dopisovat 2 testy z fyziky, nebo že budeme psát pololetní, respektive čtvrtletní testy z hlavních předmětů, ale říkám si, že tohle si prostě nějak odsedím v lavici, že to nějak napíšu, přeci jen něco málo v té hlavě i mám, ale tělocvik?!
To nedávám.
Neexistuje nikdo, kdo by byl méně pohybovaně nadaný než já, prostě je to praktický i teoreticky nemožné.
Nejsem ani nějak chytrá, to taky nechci tvrdit, ale přeci jen mé vědomostní schopnosti jsou o něco větší a lepší než ty sportovní.

Zítra mě čeká sedm hodin ve škole, hodlám je prospat, minimálně jednu určitě.
Dvě z toho jsou právě zmíněný tělocvik, no... Držte mi palce.
Osttaní hodiny jsou pak čeština, kde hodlám nečinně přihlížet děnní, možná se i přihlásit a říct, co vím, protože, ačkoliv toho není mnoho, něco z literatury i vím.
O dějepis se budu modlit, aby mě nevytáhla na zkoušení nebo mi nedala dopsat test, snad ne, snad ty učitelé nejsou zas takové svině.
Co zbývá dál? Ano, francouzština. Budu se smát sama sobě, jak nc nevím, jak nemám ani ponětí, co tam ta učitelka vykládá a budu se stresovat, že zase nic nestíhám. Proč ne, že? ALe hezky se to poslouchá a i když pominu, že jsem na fráninu úplně tupá, docela mě i baví.

Ano, to by mělo být všechno, pak mě ještě zbývá zkouška, jestli vyjdu po Vánocích ty schody, ale to se vždycky dá nějak ukecat :D

Tak se mějte hezky a snad mi nikdo nebude muset kopat hrob. Vypsala jsem se z toho, cítím se o něco lépe, takže snad to i nějak zvládnu, ale kdyby přeci jen, najděte si lopaty...

Vaše Izzie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.