Červenec 2014

Three years..

11. července 2014 v 14:38 | Izzie
Co se všechno změnilo za tři roky?
Jsem na jiné škole, samozřejmě, zjistila jsem o sobě spousta věcí, pořád se zmítám mezi dvěma světy, spíš třemi... Co dál? Já vlastně ani nevím, ráda bych si řekla, že jsem se alespoň trochu za ty tři roky změnila, ale já ani nevím... Pořád píšu pitomosti, nepřemýšlím nad tím, skládám slova, snažím se tvořit věty, ale nejde mi to a nejspíš mi to ani nikdy nešlo... co na tom že, aví mě to. To vám řekne skoro každý, když se chcete vzdát něčeho, co naprosto milujete, jenže dělat něco jako psaní jen pro sebe je opravdu málo, pro mě určitě.
Každopádně jsem naprosto odbočila od tématu. Před třemi roky a dvěma měsíci bez šesti dní vznikl tenhle blog, tenhle jeden velký blábol. Ujišťovala jsem se, jestli to náhodou nejsou už čtyři roky, přeci jen, že bych ho zakládala až po lázních? Až v sedmé třídě? Ale tak asi ano, v šesté třídě jsme měli na sloh vytvořit blogy (ke konci roku) a to tenhle ještě neexistoval. To si pamatuju.
Co dál, tenhle blog mi rozhdoně "vydržel" (neříkám, že sem aktivně něco přidávám) nejdéle... tři roky. Nepamatuju si to přesne... blog chytracka-kiki jsem měla taky dost dlouho, ale nejspíš ne takhle.
Dříc to byly i moje příběhy, photoshooty, colorky, a různé další blbosti, které prostě k naší "generaci" dětí nebo možná k tomu obodbí těch let patřilo. Samozřejmě, že teď už se sem přijdu maimálně tak vypsat z těch debilních nálad.
Ani nevím, proč sem píšu teď, tady... právě teď... Jsou prázdiny, sedím doma, spíš ležím, nudím se, odpočívám po brigádě, na kterou jsem chodila minulý týden a ještě kousek tohohle. Není to moc, já vím.
Co dál?
Nevím jak pokračovat, takže to prostě nechám být, jako vždy všechno.
Chybí by moje nejpší kámoška, vlastně všechny holky, které jsme za nejlepší kamarádky považovala. Někdy si přijdu neskutečně sama, vlastně i sama jsem, mám "jen" rodinu.Loučím se a ahoj, jdu doufat, že mi EA zašle demo k TS4, budu stavět domy v TS3, malovat, kreslit, poslouchat seriály, písničky a uřívat prázdnin.
Vaše Izz