Prosinec 2014

Just another try to fail

27. prosince 2014 v 14:00 | Izzie
Zdravím, věrní-žádní čtenáři mého blogu,

Nevím proč, ale nějak jsem po necelých dvou týdech dostala chuť na to, napsat i na blog. Od té doby se i něco málo změnilo, rozhodně víc než za ty měsíce, co jsem nepřidávala nic. Alespoň myslím, kdo by si to pamatoval.

Zbláznila jsem se do Faberry, to jsou, kdyby to nikdo nevěděl, dvě holky z jednoho seriálu, mezi kterými se odehrává velmi dvojsmyslný příběh, který může chápat buď tak, nebo tak. Já ho chápala tak, jak by ho lidé nejspíš měli chápat. Tedy úplně obyčejně, že Quinn Fabray prostě jen chce Finna a pak, že jí záleží i an Rachel, a věřila jsem, že se dá dohromady s Puckem. Finna jsem nějak ráda neměla, i když ten herec zemřel a cítím se kvůli tomu fakt špatně. Každopádně tak před měsícem, možná dýl, jsem objevila jednu fotku a myslela jsem, že bych si našla nějaké příběhy, abych měla, co číst. Jenže místo toho jsem objevila příběhy jiné, tisíckrát lepší právě o výše zmíněné Faberry. Nebudu lhát, že jsem se do toho zamilovala.
Včera jsem začalapsát povídku vlastní, i když Fanfiction víceméně opovrhuji, alespoň do nedávna. Co si budu nahlhávat. Ale upřímně? Kdy jsem naposledy napsala více jak 10 stránek za méně jak dvacet čtyři hodin? To už je hodně dávno.
Netuším, kam to mám věřenit, jestli vůbec, ani nevím, jestli je to dorbý. V angličtině bych asi ješzě psát nezvládla, a pro české povdíky tolik webů asi ani není. Avšak uvidíme, třeba vyjde to, co by mohlo. Jenže jak už značí název, tahle povídka, nebo i pár překladů, o které jsem se pokoušela, abych si vylepšila angličtinu, jsou jen další způsoby, jak selhat.

Jak něco nedokázat.

Mějte se fanfárově a brzy na psanou :)

Izzie

Living next door to...

15. prosince 2014 v 21:43 | Izzie
Název článku nemá žádný význam, snad jen ten, že jsem se zamilovala do písničky Living next door to Alice, kde vážně fandím Sally, ale zpěvákovi/vyprávěči to nějak nedochází, každopádně jsem odbočila, když když není od čeho, protože nemám nejmenší ponětí o čem psát.

Asi bych měla jít spát, ale pravda je taková, že hraju dvě hry a ty mi jaksi "nedovolí" jít spát před tím, než to odehraju (divné a závislácké, že? Dobře si to uvědomuji, tak mi nepište - ti, co sem nechodí - že jsem blázen a měla bych se léčit, nebo přestat hrát).

CHtěla bych psát, ale na to jsem moc líná a vyjímečně nevím co, z důvodu více nápadů (momentálně žádných, ale ještě před pár minutami hodně) ne z důvodu totálního zatmění mé hlavy.

Zítramáme ve škole Vánoční představení, kde hraju Eskymáka/medvěda, vážně super úžasné, ale s tím si nějak starost nedělám, spíě mi starost dělají ty zbývající dva dny - středa + čtvrtek, jo a vlastně zítřejší test z literatury - Národní obrození.

STředa píšeme z Digitální matematiky opakovací test, nejspíš už pololetní (vůbec netuším a neumím to, a už vidím, jak se to zítra všechno naučím) a ve čtvrtek mám referát na fyziku, což by normálně bylo fajnové vylepšení známky, nemít Mrs. Pš, která mi ze života dělá peklo a pokud nepropadnu (jak jinak než z fyziky) tak ještě do čtvrťáku bude.

Nevím, jestli mám psát DPS nebo Magii, asi ani jedno, ale něco dělat chci... možná bych se měla učit to Národní obrození, ale komu by se chtěla rozsvěcet lampička.

Mějte se krásně, skládejte básně, a kdo ví? Třeba za pár dní/týdnů/měsíců opět napíši.


Vaše Izzie